Reklama

Reklama w serwisie informacyjnym W Centrum Uwagi (www.wcentrumuwagi.pl)

Witam serdecznie. Niniejszy serwis powstawał z myślą o tym, aby dostarczać czytelnikom rzetelnych informacji w możliwie przejrzysty sposób. Poruszana tematyka dotyczy głównie wydarzeń z kraju, ale nie zabraknie także nowinek z zagranicy. Prezentowane treści przedstawiane są w „lekki sposób”, aby przekaz trafić mógł do jak najszerszego grona odbiorców. Dominujące zagadnienia związane są z polityką, ale nie zabraknie również nowinek ze świata nauki, zdrowia, czy rozrywki (filmy, muzyka, gry komputerowe).

Nie zabraknie również artykułów sfokusowanych na odbiorcach regionalnych – materiały tej kategorii dostępne są w zakładce Mój Region.

Dostępne rodzaje reklamy

ARTYKUŁ SPONSOROWANY:

Artykuł sponsorowany pisany na dowolnie wybrany temat z możliwością opisureklamy_przyklad_artykul_sponsorowany produktów lub usług. Może zawierać pliki graficzne, odnośniki do Państwa witryny. Z myślą o dalszej współpracy, artykuły połączone mogą być tzw. kluczem, np. wybraną tematyką i stanowić rozwinięty cykl reklamowy.

BANERY:

Banery mogą mieć charakter ogólny, jak i indywidualny (dla wybranych artykułów – dotyczy tylko baneru górnego i dolnego).

Klasyfikacja banerów:

  • Baner w nagłówku – znajduje się po prawej stronie w stosunku do nazwy witryny. Widoczność: cały serwis.

reklamy_przyklad_baner_naglowek

  • Baner górny i/lub dolny na całą szerokość strony – Obejmuje całą zawartość strony, tzn. content + panele boczne. Widoczność: cały serwis.

reklamy_przyklad_baner_gora_dol_cala_szerokosc

  • Baner górny i/lub dolny indywidualny, zwykły – Szerokość artykułu. Widoczność: wybrane artykuły.

reklamy_przyklad_baner_gora_dol_zwykly

  • Baner boczny – Różne kształty, tj. kwadratowe lub prostokątne. Widoczność: cały serwis.

reklamy_przyklad_baner_boczny

WATERMARK

W tle serwisu wcentrumuwagi.pl pojawić się może tapeta z logo Państwa firmy. Taka forma reklamy powoduje, że internauci odwiedzający tę witrynę, mają stały kontakt z wybranym znakiem firmowym.

DZIAŁ TEMATYCZNY

Przewiduje się również zastosowanie specjalnej zakładki w głównym Menu wcentrumuwagi.pl, w której z dowolną częstotliwością pojawiać się będą materiały z treścią reklamową lub nazwą firmy.

LINKI SPONSOROWANE

Jest to forma reklamy, która polega na zamieszczeniu odsyłaczy np. do Państwa witryny, produktów. Znajduje się w panelu bocznym w boxie o nazwie np.: „Polecane linki”, „Na skróty”, „Warto zobaczyć”.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem reklamy, proszę o kontakt. Każdego reklamodawcę i partnera traktuję indywidualnie. Doradzę jak w optymalnym stopniu wykorzystać możliwości reklamy. Służę także pomocą w tworzeniu baneru reklamowego.

Zastrzegam sobie możliwość zmiany cen w cenniku. Zmiany obowiązują od momentu ich publikacji na niniejszej stronie (Reklama).