Start / Kontakt

Kontakt

Witam serdecznie na stronie W Centrum Uwagi poświęconej najważniejszym wydarzeniom z kraju i ze świata. Nazywam się Rafał Łuczak i jestem właścicielem tej witryny.  Z przyjemnością i bez owijania w bawełnę prezentuję Wam najważniejsze wydarzenia, o których warto wiedzieć i pamiętać. Zaprezentowane informacje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości; tutaj nie znajdziecie plotek, ani niesprawdzonych informacji.

Dlaczego powstał ten serwis? Witryna jest moją osobistą reakcją na wszechobecne nieprawdy i półprawdy. Nie kryję też, że nie sympatyzuję z władzą, która łamie konstytucję, nie ma żadnego szacunku dla autorytetów, a Kościół jest dla nich tylko użytecznym narzędziem do osiągania politycznych celów. Witryna wystartowała w grudniu 2016 roku.

Gorąco zachęcam do czytania zamieszczanych artykułów oraz do powrotów do W Centrum Uwagi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących np. współpracy, czy reklamy jestem do dyspozycji, w tym celu skorzystać proszę z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe. Za polubienie strony i dalsze udostępnianie artykułów z góry dziękuję.

– Rafał Łuczak

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (wymagane)

Proszę poprawnie przepisać podany kod i kliknąć Wyślij:
captcha