Family Man (2000)

Jack Campbell (Nicolas Cage), businessman z Wall Street jest na szczycie kariery. Prowadzi luksusowe, niemal doskonałe życie. W wigilijną noc przypadkowo wchodzi do sklepu spożywczego na Manhattanie… i następnego ranka, Jack budzi się w towarzystwie dwójki dzieci bawiących się w jego łóżku. Obok niego śpi Kate Reynolds (Tea Leoni), miłość z college`u, którą opuścił 13 lat temu. Nie jest to jego luksusowy apartament, zaś zwykły dom na przedmieściach New Jersey. Przerażony odkrywa, że jego dotychczasowe życie przestało istnieć.

tytuł oryginalny: The Family Man
produkcja (rok): USA (2000)
kategoria: Fantasy, Komedia romantyczna
czas: 2 godz. 01 min.

Po uruchomieniu odtwarzacza poczekaj kilka sekund, aż pojawi się w prawym górnym rogu znaczek „X” – kliknij go, aby zakończyć reklamę. Miłego oglądania!

Ciekawostki:

  • W filmie obecna jest piosenka Wicked Game Chrisa Isacka. Ten sam utwór był wykorzystany wcześniej w innym filmie, w którym równieź zagrał Nicolas Cage, tzn. w Dzikości serca
  • ferrari, którym jeździł w filmie Nicolas Cage, w rzeczywistości należało wcześniej do w/w aktora. Nicolas Cage był bowiem przez pewien czas jego właścicielem, jednak na około rok przez rozpoczęciem kręcenia filmu sprzedał ów samochód.